بسته بندی کارتن خرما

بسته بندی کارتن خرما

جعبه یا کارتن مادر خرما در بسته بندی های بسیار خلاقانه و طبق سلیقه مشتری تولید میشود که این امر نیاز به طراحی زیبا و اختصاصی و قالب دارد. جعبه های خرما در بسته بندی هایی با وزن 220، 400 و 700 گرمی به صورت دوازده تایی و شانزده تایی در یک کارتن مادر قرار میگیرند.

به این نکته باید توجه داشت که برای هرنوع خرما مانند رطب، پیارم، خارک و... بسته بندی خاصی وجود دارد. بسته بندی خرما باید براساس استانداردهای مخصوص به خودش طراحی و تولید شود.

ادامه مطلب

سلفون چیست

سلفون پوششی است که موجب استحکام بسته بندی و از آن در برابر صدمه های احتمالی محافظت می کند و در انواع متفاوت می باشد.

انواع سلفون

همانطور که قبلا گفتیم سلفون در نوع مات ،براق، طرح دار و مخملی موجود می باشد که با توجه به مدل های بالا و با توجه به شرایط کار و دستگاه ها به صورت های محتلف روی کار کشیده می شود.

ادامه مطلب

چاپ فلکسو چیست

یکی از روشهای چاپی برجسته وشناخته شده که در سال 1990 که برای چاپ پاکت وساک های کاغذی اختراع شد و از روش دستگاه لترپرس سبقت گرفت. فلکسو یک روش چاپی بسیار ساده میباشد که از مرکب دان های ساده استفاده میشود و سیستم تغذیه آن به شکل رول است. بزرگترین پیشرفت در چاپ فلکسو درحوزه صفحات چاپ فتوپلیمر که شامل ارتقا مواد اولیه و تولید صفحات بوده است.

ادامه مطلب

جعبه و انواع بسته بندی شمع

شمع ها در انواع سایزها و رایحه های مختلف تولید میشود و آنها را در مراسم های مختلف مورد استفاده قرار میدهند. یکی از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید انواع محصول به آن توجه کنیم به طراحی وبسته بندی آن میباشد. زیرا یک بسته بندی زیبا میتواند  نظرمشتری را نسبت به خرید محصولات ترغیب کند.

ادامه مطلب

کارتن میوه صادراتی

با شروع فصل سرما بازار داخل و صادرات میوه رونق میگیرد و بسته بندی کارتنی میوه جهت ذخیره در سرد خانه و صادرات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.دیگر وقت خود باوری رسیده است. اگر مطمئن هستید محصول داخل بسته بندی از کیفیت خیلی خوبی برخوردار است میتوان اشاره کرد که گوی سبقت را از سایر رقبا ربوده اید.

ادامه مطلب

پاستا و بسته بندی آن

نام دیگر پاستا خمیراک هم می باشد.پاستا کلمه ایتالیایی میباشد به معنای خمیر، و پاستا از خمیر آرد و آب یا تخم مرغ درست شده است. پاستا تقریبا به 350 شکل مختلف موجود می باشد. چند شکل معروف پاستا اسپاگتی،ماکارونی،فوسیلی و لازانیا به شکل ورقه ای می باشد.

ادامه مطلب

فینگرفود و موارد کاربردی آن

فینگرفود دارای معنی زیادی می باشد از قبیل: غذای انگشتی، غذای لقمه ای، لقمه های کوچک و... دارد. فینگرفودها غذاهای کوچکی هستند که در مهمانی ها برای پذیرایی سرو میشود و به این علت نام فینگرفود را گذاشتند که خورده شدن آن با دست می باشد.

ادامه مطلب

کاغذ مومی و رپ دور ساندویچ و فست فود

کاغذ مومی به کاغذی گفته میشود که که در فرآیند تولید آن از موم استفاده میشود و به این علت خاصیت ضد رطوبتی دارد. کاغذ مومی در دو نوع بهداشتی و غیر بهداشتی تولید میشود.نوع بهداشتی کاغذ مومی که به آن فود گرید هم گفته میشود و بیشترین کارآیی را در صنعت مواد غذایی به ویژه فست فودها را دارا میباشد.

ادامه مطلب

بسته بندی کافی شاپی و بیرون بر

امروزه لازم است رستورانها، فست فودی ها و کافی شاپ ها جهت بسته بندی های سرو شده در داخل و بیرون ازجعبه ها و پاکت های مخصوص استفاده کنند که نام و آدرس رستوران،فست فود یا کافی شاپ بر روی آنها چاپ شود که مشتریان آدرس آنها را فراموش نکنند..

مسئله بسیار مهم این است که علاوه با دارا بودن ظاهر جذاب،نیاز به یک طراحی بسته بندی میباشد که ما معتقدیم که بسته بندی انواع محصولات به نوعی تابلوی تبلیغاتی محسوب میشود که وارد منازل افراد میشود.

ادامه مطلب

اهمیت و کاربرد لیوان کاغذی با چاپ اختصاصی

لیوانهای کاغذی در سالهای اخیر به بازارعرضه شده است و طرفداران بسیار زیادی دارد.لیوان کاغذی در اوایل قرن بیستم به منظور رعایت بیشتر بهداشت و جلوگیری از انتقال بیماری از لیوان کاغذی استفاده میکردند و امروزه نیز به منظور رعایت بهداشت، بهترین نوع لیوان برای مصارف غیر خانگی ازجمله رستورانها،کافی شاپها،بیمارستانها و ... استفاده از لیوان کاغذی می باشد. نوشیدنی های داغ نسبت به نوشیدنی های سرد با استفاده از لیوان کاغذی لذت را دوچندان میکند .

ادامه مطلب

تاثیر بسته بندی بر نحوه انتخاب محصول توسط خریدار

چگونه با طراحی بسته بندی بر خرید مصرف کننده تاثیر خوب بگذاریم

زمانی که شما درباره ارزش صحبت میکنید موارد گوناگونی به ذهنتان خطور میکند. بعضی از انسانها به ارزش ،بعنوان یک  عنصر احساسی نگاه میکنند. دردنیای بسته بندی برای مشتریان روشهای متفاوت و جدید جذب مشتری وجود دارد که محصولات را در بازارعرضه میکنند. همانطور که جهانی شدن و کسب وکاربا نوآوری پیش می رود،راههای متفاوتی برای بسته بندی ها و برندها وجود دارد. برندهای شرکتهای مختلف ازراه بسته بندی زیبا بعنوان راهی برای ترغیب مشتریان و برقراری ارتباط احساسی استفاده میکنند.

به عواملی که طراحان هنگام طراحی برای بسته بندی کالا به آنها فکر میکنند و نحوه ارتباط آن با برند و محصول نگاهی بیندازیم:

ادامه مطلب

فرایند چاپ تا بسته بندی محصول

امروزه صنعت چاپ و بسته بندی از مهمترین و ضروری ترین اقدامات بسیار مهم در تولید و فروش یک محصول به شمار می رود. بسته بندی جز لازم ولاینفک یک محصول است که شناساندن و نگهداری یک محصول را از تولید تا مصرف بر عهده دارد.

ادامه مطلب

بررسی انواع مدل های جعبه سیب زمینی

جعبه سیب زمینی سرخ کرده با توجه به این نکته که سیب زمینی با ظرف تماس مستقیم دارد نیاز به بسته بندی با مقواهای کاملا بهداشتی که به هیچ عنوان روغن پس نمی دهد خواهد بود. جعبه سیب زمینی انواع مختلفی دارد و می توان آن را با جنسهای مختلف کاغذی تولید کرد. چاپ انواع جعبه های سیب زمینی افست می باشد.

ادامه مطلب

انواع جعبه ها و بسته بندی های صادراتی عسل و مربا

بسته بندی عسل و مربا باید اینقدر جذاب باشند که وقتی مشتری به بسته بندی آن نگاه میکنند خود محصول در تصوراتش تداعی و ظاهر شود. جهت محافظت از محصولات و مواد غذایی در برابر خطرات فیزیکی ، حمل و نقل آسان و طراحی خاص و شیک با ظاهری کاملا متفاوت با بسته بندی کارتنی و جعبه ای می تواند مناسب ترین گزینه در بسته بندی باشد.

ادامه مطلب

نکات ضروری قبل از افتتاح فست فود

قبل از افتتاح فست فود چه نکات ضروری را باید رعایت کرد؟ شما تمام مراحل راه اندازی فست فود را پیموده اید و در حال افتتاح فست فود خود می باشید درحال حاضر چه باید کرد؟ زمان آن فرا رسیده است تمام ایده هایی که در برنامه تجاری خود برنامه ریزی کرده بودید به اجرا در آورید. اما هنوز چند نکته مهم وجود دارد که قبل از افتتاح فست فود خود باید رعایت کنید. در این مقاله با ما همراه باشید:

ادامه مطلب