نکات ضروری قبل از افتتاح فست فود

قبل از افتتاح فست فود چه نکات ضروری را باید رعایت کرد؟ شما تمام مراحل راه اندازی فست فود را پیموده اید و در حال افتتاح فست فود خود می باشید درحال حاضر چه باید کرد؟ زمان آن فرا رسیده است تمام ایده هایی که در برنامه تجاری خود برنامه ریزی کرده بودید به اجرا در آورید. اما هنوز چند نکته مهم وجود دارد که قبل از افتتاح فست فود خود باید رعایت کنید. در این مقاله با ما همراه باشید:

ادامه مطلب

چرا تزئین غذا بسیار مهم است؟

چه کسی مسئول تزئین غذا در رستوران شماست؟ آیا باید تزئین غذا به فرد خاصی سپرده شود؟ چرا تزئین غذا بسیار مهم است؟ شخصی که وظیفه تزئین غذا را به عهده دارد باید چه کسی باشد و چه آموزشهای لازمی را باید دیده باشد؟ تزئین غذا چقدر بر روی مشتری وچه میزان روی فروش شما تاثیر میگذارد؟ در این مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

چگونه یک رستوران بیرون بر راه اندازی کنیم

یکی از انواع رستوران ها، رستوران بیرون بر می باشد. این رستوران ها با انواع دیگر کمی متفاوت است.برخی از این رستورانها امکان پذیرایی در محل از مشتریان را ندارند. در این مقاله شما را با راه اندازی رستورانهای بیرون بر آشنا میکنیم.

ادامه مطلب

یک رستوران جذاب برای کودکان چگونه راه اندازی کنیم

باتوجه به تحقیقاتی که در بازاریابی رستوران ها در سال های اخیر بدست آمده است با ایجاد یک محیط جذاب برای کودکان در محیط کسب و کار خود می توانید رفت وآمد مشتریان را به 25 درصد افزایش دهید. کودکان در دنیای امروز در خانواده حرف اول را میزنند ممکن است با این نظر مخالفت کنید اما اگر صاحب یک رستوران باشید احتمال زیاد این موضوع را کاملا دیده اید و درک کرده اید. مشتریان کوچک بهترین مشتریان شما می باشند. ممکن است این جمله در اولین نگاه غیر معقول و غیرمنطقی  به نظر برسد زیرا کودکان دو یا سه برابر از بزرگسالان کمتر غذا می خورند به شما عزیزان توضیح خواهیم داد که این موجودات کوچک و دوست داشتنی دربهبود و سود بیشتر کسب و کار شما چه قدرت زیادی دارند.

ادامه مطلب

با ساندویچ هایی که در ایران میلیونها طرفدار دارد آشنا شوید

ساندویچ غذایی است که هم طعم خوبی دارد و هم سریع آماده می شود. این فست فود آنقدر خوشمزه هست که ممکن است از پیتزا هم طرفدارانش بسیار زیاد باشد. مردم دنیا ساندویچ های مخصوص به خودشان را دارند.مردمان ایران هم در این سالها به فرهنگی از این ساندویچ خوردن دست پیدا کرده اند که به غذاهای بسیار خاصی تبدیل شده است.

ادامه مطلب

هارد باکس چیست و موارد کاربردی آن چه می باشد

عمولا این سوال برایتان پیش آمده است که هارد باکس چیست و موارد کاربردی آن چه می باشد و در کنار آن با واژگان دیگری مانند جعبه سخت، باکس مقوایی، پکیجینگ وتولید جعبه به گوشتان خورده باشد. امروزه در دنیای بسته بندی وقتی که از یک جعبه شیک صحبت میکنیم جعبه هاردباکس میتواند یک پیشنهاد عالی باشد. این جعبه ازکنارهم قراردادن چند مقوا تشکیل شده است که این مقواها میتواند از چند مقوای ضخیم کنارهم قرار داده شود و با استفاده از دستگاه چاپ میتوان طرح های گرافیکی  متنوع و زیبایی را بر روی هارد باکس چاپ و تولید کرد. و بعد از چاپ میتوان سلفون، یووی و حتی رنگهای نقره ای و طلایی را بر روی جعبه نقش کرد.

ادامه مطلب

بررسی انواع جعبه های ساندویچ

انتخاب جعبه ساندویچ یکی از دغدغه مجموعه ها می باشد.زیرا اگر نان ساندویچ درست درون جعبه قرار نگیرد باعث بهم ریختگی محتویات درون ساندویچ و هات داگ می شود. ابعاد جعبه ساندویچ باید متناسب با نان و کاملا استاندارد باشد. باید درانتخاب سایز جعبه دقت زیادی داشته باشید. جعبه های ساندویچ را میتوان از کاغذهای پشت طوسی، ایندربورد و کرافت استفاده کرد. زمانی که ساندویچ ها داخل پاکت مومی یا رپ دور ساندویچ قرار داده می شود میتوان از کاغذ پشت طوسی استفاده کرد اما پیشنهاد میکنیم از کاغذ ایندربورد استفاده نمایید.

ادامه مطلب

بررسی انواع جعبه های سوخاری ( کنتاکی )

مقوای جعبه کنتاکی جهت تولید حتما باید ایندربورد باشد. ایندربورد مقوایی است که از تخمیرچوب و بدون یک درصد ضایعات تولید می شود. برخی از افراد برای کمتر هزینه کردن از مقوای پشت طوسی یا پشت سفید استفاده میکنند که کاملا اشتباه است. وقتی محصول شما با کیفیت می باشد باید در یک بسته بندی با کیفیت و مطلوب باشد.

ادامه مطلب

محبوبترین و معروفترین سالادهای دنیا

شما اگر دارای هرسنی باشید می توانید از طرفداران انواع سالادها باشید.سالادهای بسیار خوشمزه و خلاقانه ای در جهان درست می شود که خیلی ها به این سالادها به چشم یک غذایی رژیمی نگاه میکنند و آن را جایگزین غذای اصلی میکنند.و اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که سالاد را جایگزین غذای اصلی کرده اید سخت در اشتباهید زیرا با این کار به بدنتان آسیب شدید می زنید و شما باید با حذف بخشی از غذای اصلی سالاد را جایگزین کنید.با این مقاله همراه ما باشید تا محبوبترین سالادها را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب

اهمیت لیبل و تاثیر آن در بسته بندی محصولات

لیبل یکی از کوچکترین و سبک ترین جزء  دربسته بندی محصولات می باشد اما همین لیبل کوچک شخصیت  وهویت محصول را معرفی میکند و لیبل مکمل تمام محصولات می باشد. موارد کاربردی لیبل برروی شیشه ، کارتن، قوطی، ظروف پلاستیکی و هربسته ای که خودشان چاپ شدنی هستند کم و بیش دارای لیبل هم می باشند. هیچ نوع بسته بندی سراغ نداریم که تا این اندازه از نظر جنس و طرح و شیوه های چاپ و کارهای تکنیکی و کاربردی آن متنوع می باشد. بسیاری از تولید کنندگان بجای استفاده از هر نوع بسته بندی و طراحی لیبل مسیر خود را در پروسه برند شدن کوتاه مدت میکنند

ادامه مطلب

جادوی بسته بندی و عوامل تاثیرگذار در افزایش فروش چه می باشد

امروزه مشتریان از قدرت انتخاب بالایی برخوردارند و نیز تمایلی به مشاهده توضیحات و مواد تشکیل دهنده محصولات ندارند و در حال حاضرمشتریان به برند و بسته بندی محصولات برایی تصمیم گیری که بهترین محصول کدام است توجه میکنند. و نیز دریافت دست از محصولات باعث ترغیب مششتری برای خرید می شود.

ادامه مطلب

بسته بندی و خلاقیت جعبه دستمال کاغذی

دستمال کاغذی از قدیم تا به امروز جز محصولات بهداشتی کاربردی و پرمصرف بوده است یکی از موارد مهم و بسیار تاثیر گذار در قیمت جعبه دستمال کاغذی طراحی و شکل جعبه می باشد که بسیار مورد توجه مخاطب قرار میگیرد. امروزه مردم به جعبه دستمال کاغذی توجه خاصی نشان میدهند تااین حد که طرح جعبه را بامحیطی که در آن قرار دارند هماهنگ  و انتخاب میکنند.

ادامه مطلب

پاکت بیرون بر را چه کسانی بیشتر مصرف میکنند

کاغذ کرافت یک کاغذ قهوه ای است که برای بسته بندی محصولات استفاده می شود. کاغذهای کرافت بعلت سبک بودن و قابل حمل بودن میتوان از ساک دستی های کرافت استفاده کرد. ساک دستی های کاغذی اغلب در فروشگاه های بزرگ استفاده میشود و یا میتوان بعنوان ساک هدیه و در هررنگ  وطرح و نوع کاغذی میتوان استفاده کرد.کیسه های کاغذی ازکاغذ بازیافت شده ساخته می شوند و اغلب چاپ روی کاغذهای کرافت از چاپ افست استفاده می شود که رنگهای بسیار زیبا را میتوان با استفاده از چاپ افست پاکت های بیرون بر و دستی طرح کرافت تولید کرد.

ادامه مطلب

مزیت های مقوای ایندربورد و کاربردهای آن چیست

مقوای ایندربورد یکی از پر مصرف ترین مقواهای بهداشتی می باشد و بافت آن طوری است که برای بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. از مهمترین ویژگیهای آن بهداشتی بودن آن است دارای قیمت مناسب می باشد و مقاومت و سختی کاغذ به گونه ای است که در حین بسته بندی ، چاپ و نقل وانتقال و... مشکلی برای محصول داخل آن پیش نمی آید.

ادامه مطلب

اهمیت بسته بندی و طراحی خلاقانه جعبه شکلات

یکی ازمهمترین عوامل فروش جعبه شکلات به طراحی خلاقانه آن بستگی دارد. با توجه به رقابت شدید در بازارشکلات استفاده از طرح های جدید وخلاقانه پیش ازپیش مورد نیاز می باشد و درتمام بازارهای جهان طراحی جعبه شکلات نقش بسیار مهمی در فروش آن دارد.

ادامه مطلب